· بلاگ · 88106568(021)

قوانین سایت پرتو نوزاد پارس

قوانین پرتو نوزاد پارس

از تمامی مشتریان گرانقدر تقاضا می گردد قبل از سفارش دستگاه به این مرکز با دقت قوانین مربوط به این مرکز را مطالعه نموده تا از هر گونه سوتفاهم و یا مشکل احتمالی جلوگیری گردد، حضور کارشناسان این مرکز و امضای قرارداد نصب دستگاه به این معنا می باشد که متقاضی قبلا متن زیر را مطالعه نموده و با قوانین این مرکز آشنایی کامل داشته و تمامی موارد را قبول نموده است ، لذا تمامی مشتریان گرانقدر تا اتمام زمان قرارداد می بایست مطابق مفاد زیر عمل نمایند :

شرايط ارسال دستگاه

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد سعی نمایند با توجه به شرایط شهر محل سکونت خود، ساعات اوج ترافیک ( عموما ساعت ۱۷ الی ۲۱ ) را در نظر گرفته وحد الامکان سعی گردد قبل و یا بعد از ساعات ذکر شده زمان سفارش را تنظیم نمایند، در صورتی که سفارش در این ساعات قرار داده شود و تاخیری در تحویل ایجاد گردد، این مجموعه تعهدی نسبت به تاخیر پیش آمده نخواهد داشت.

 

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد پس از سفارش دستگاه و ارسال تائیده توسط متقاضی به هر یک از نمایندگی های این مرکز، اگر به هر دلیلی متقاضی درخواست خود را لغو نماید، هزینه یک مسیر را می بایست به نماینده شرکت پرداخت نموده و هزینه به عنوان جریمه یا حق کنسل نمودن سفارش کسر نخواهد شد.

 

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد ۴ ساعت قبل از اتمام درمان  ،  تصمیم تمدید یا تحویل در زمان مقرر را با نماینده هر شهر به صورت تماس و یا پیامک اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم برای تحویل دستگاه انجام شود، در صورتی که متقاضی یا مشتریان گرانقدر مراتب را اطلاع ندهند ، این مجموعه به صورت اتوماتیک قرارداد متقاضی را تمدید تلقی خواهد شد.

شرایط کارشناس نصب

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد که بعد از حضور کارشناس هر گونه مشکل احتمالی را با نماینده مربوطه در میان بگذارند در صورت عدم متقاعد شدن مشتریان گرامی می تواند مستقیما با مدیریت شرکت تماس گرفته و مشکل خود را در میان بگذارند.

 

مشتریان گرامی ، بعد از تائید سفارش تمامی اطلاعات متقاضی در سیستم یکپارچه شرکت ثبت شده و با کارشناس مربوطه هماهنگ میگردد، پس به هیچ عنوان در مورد مسائل مالی با کارشناسان نصب مذاکره و یا درخواست تخفیف نکنید.

 

مشتریان گرامی جهت اطمینان برای احراز هویت کارشناسان ما ، قبل از حضور کارشناس در محل مورد درخواست ، نام و نام خانوادگی و شماره تماس کارشنایس را اخذ نموده و یا در روش دوم بعد از حضور کارشناس می توانید درخواست نمائید تا کارشناس مربوطه کارت شناسایی خود را به جهت حصول اطمینان به شما نشان داده و سپس نصب را انجام دهند.

 

زمان استاندارد برای نصب دستگاه و ارائه توضیحات جهت استفاده از دستگاه 15 الی 20 دقیقه می باشد ، لذا اگر مشتریان گرامی نیاز به توضیحات بیشتر داشتند حتما با شرکت تماس گرفته و درخواست آموزش و یا مشاوره بگیرند.

توجه نمایید که:

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد قبل از سفارش دستگاه ، تمامی نکات ذکر شده در قرارداد و دستورالعمل دستگاه را به طور دقیق مطالعه نموده و لذا سفارش دستگاه پس از مطالعه موارد فوق به منزله تائید مشتریان این مجموعه می باشد.

شرايط محل نصب

شرایط زیر را حتما قبل از شروع درمان مهیا نموده و در صورتی که شرایط به این حالت نرسیده باشد درمان را به تعویق بیاندازید:

مشتریان گرامی توجه فرمائید که دماي مناسب براي محل نصب دستگاه که بين 25  تا 27 درجه سانتيگراد در تابستان و ۲۶ تا ۲۸ درجه سانتیگراد در زمستان می باشد، را دقیقا رعایت فرمایند در صورت استفاده از دمای بالاتر و یا پایینتر برای نوزادان شدیدا مضر خواهد بود .

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد ، در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی به هیچ عنوان دستگاه ها را زير تابش مستقيم نور خورشيد قرار ندهيد.

مشتریان گرامی توجه فرمائید که دستگاه را در مجاورت  وسايل برودتی و گرمايشی قرار ندهيد ، حد اقل فاصله مناسب بين دستگاه  و این وسايل حداقل 1.5 متر است.

مشتریان گرامی توجه فرمائید که دستگاه را روی سطحی مستحکم ، صاف و پايدار قرارداده و هرگز دستگاه را در ارتفاع قرار ندهید.

شرايط تغذيه الکتريکی

دو شاخه را به يک پريز مجزا و نزديک به دستگاه و دارای محافظ  متصل کنيد .

بدون منبع تغذيه ای محافظ دار به هیچ عنوان از دستگاه استفاده نکنید.

برای هر دستگاه از يک پريز برق که حتماً دارای سيم زمين باشد ، استفتاده نمائید .

طريقه استفاده

قبل از راه اندازی دستگاه کاربر دستگاه می بايست  با نحوه عملکرد آن کاملاً آشنا باشد. اين آموزش توسط نمايندگان ویا کارشناسان خدمات پس از فروش که مسئول راه اندازی دستگاه و آموزش کاربری آن مي باشند انجام شده و استفاده از دستگاه فقط توسط فرد آموزش دیده مجاز می باشد .

قبل از استفاده از دستگاه از نماینده شرکت آموزش نحوه استفاده را درخواست نموده و در صورت ایجاد هر گونه ابهام در زمان استفاده حتما از مشاوران ما درخواست اطلاعات فرمائید.

عيب يابی

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد به هیچ وجه بدون اجازه نماینده، دراين دستگاه هیچگونه تغييری ايجاد نکنيد و در صورت بروز هر گونه مشکل نماینده شرکت را سریعا مطلع نمائید.

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد در صورت بروز هر گونه اختلال در کارکرد دستگاه و یا ایراد ، مراتب را به صورت تلفنی از 9 صبح  الی 10 شب  به نماینده شرکت اعلام نمائید.

از تمامی مشتریان گرامی تقاضا می گردد که کاربرگر دستگاه را متعهد مینماید که تمامی موارد فوق را مطالعه و در زمان استفاده دستگاه رعایت نماید.

با ما در پایان از توجه شما و اینکه با رعایت موارد فوق در تسریع درمان نوزاد دلبندتان و به ما در خدمت رسانی بهتر کمک می رسانید متشکریم.

با سپاس

مدیریت مجموعه

نمایندگی های ما

برای اطلاع از تمامی آگهی های ما میتوانید به نمایندگی ها مرجعه نمایید و لیست کامل نمایندگی ها را مشاهده فرمایید

لیست نمایندگی های ما

 
دلایل تضمین کیفیت ارائه خدمات؟ دلایل تضمین کیفیت ارائه خدمات؟   دلایل بیشتر انتخاب پرتو نوزاد پارس
چرا پرتو نوزاد پارس
چرا پرتو نوزاد پارس؟ "پس ما را والدینی انتخاب می کنند که به سلامت نوزادشان می اندیشند." دلایل بیشتر انتخاب پرتو نوزاد پارس