· بلاگ · 88106568(021)

مدت زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی

مدت زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی چقدر باید باشد؟

مدت زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی بسته به این که دستگاه از انواع دستگاه های بیمارستانی باشد یا دستگاه فتوتراپی خانگی باشد، کاملا متفاوت می باشد.

والدین باید دقت نمایند با توجه به نوع دستگاهی که در منزل استفاده می نمایند می بایست آموزش زمان استفاده از دستگاه را آموزش ببینند.

پس دقت فرمائید اگر به صورت غیر حضوری دستگاهی را سفارش دادید ، حتما از شخص تحویل دهنده دستگاه نحوه آموزش دستگاه را بخواهید. اگر این آموزش به شما داده نشود ممکن است شما کمتر و یا بیشتر از زمان مورد نیاز فتوتراپی را انجام دهید که برای درمان کامل نوزاد می بایست ساعات استفاده از دستگاه دقیق رعایت شود.

 

در توضیح مورد ذکر شده بالا ، نوزادی که دارای زردی غیر حاد ۱۳ در ۳ روزگی می باشد با رعایت برنامه زمانبندی در ۴۸ ساعت به راحتی درمان شده ولی این موضوع برای نوزادی که دارای زردی ۱۳ در ۴۸ ساعت پس از تولد می باشد کاملا متفاوت خواهد بود،‌ که عامل وزن و شرایط ترم بودن نوزاد بسیار هائز اهمیت می گردد.

اگر نوزاد ترم با سن ۴۸ ساعت با توجه به نظر پزشک بتواند زیر دستگاه قرار بگیرد درمان آن نوزاد بین ۴۸ ساعت تا ۷۲ ساعت طبق یک برنامه زمانبندی فشرده می بایست انجام شود.

تمامی این اطلاعات را می بایست قبل از سفارش و یا تحویل دستگاه از مرکز مورد نظر بگیرید و در زمان درمان اعمال کنید.

پرتو نوزاد پارس | مدت استفاده از دستگاه فتوتراپی

والدین دقت فرمایید:

برنامه زمابندی استفاده از دستگاه و رعایت دقیق آن ، جهت حصول نتیجه کامل الزامی می باشد.

اگر به هر دلیلی زمانبندی مورد نظر توسط والدین انجام نگیرد امکان ثابت ماندن میزان بیلیروبین نوزاد یا حتی در مواردی باعث افزایش این عدد خواهد شد

نمایندگی های ما

برای اطلاع از تمامی آگهی های ما میتوانید به نمایندگی ها مرجعه نمایید و لیست کامل نمایندگی ها را مشاهده فرمایید

لیست نمایندگی های ما

 
دلایل تضمین کیفیت ارائه خدمات؟ دلایل تضمین کیفیت ارائه خدمات؟   دلایل بیشتر انتخاب پرتو نوزاد پارس
چرا پرتو نوزاد پارس
چرا پرتو نوزاد پارس؟ "پس ما را والدینی انتخاب می کنند که به سلامت نوزادشان می اندیشند." دلایل بیشتر انتخاب پرتو نوزاد پارس